Про підсумки проведення Міжнародного дня людей з інвалідністю

Директору ПСК «Хлібокомбінат Скадовського РайСТ» Покотилу В.І.,

Директору ДП «Скадовський кооперативний ринок» Ібрагімову А.Х.,

Директору ДП «Дослідного господарства інституту рису НААНУ»  Уманській В.В.

Секретарю Скадовської міської ради  Сокольчуку О.М.

Директору ПП «Максим»  Сервулі В.В.

ФОП Дервоєд С.А.,

ФОП Шеремет І.В.

В переддень відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю  працівниками Скадовського відділення управління Фонду соціального страхування України в Херсонській області, керівниками підприємств, установ та організацій були  сформовані продуктові набори та надана  благодійна допомога для  потерпілих від нещасних  випадків на виробництві. В формуванні таких наборів та благодійної допомоги Ви також прийняли активну участь.

Від імені  Управління виконавчої дирекції ФССУ в Херсонській області, працівників Скадовського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Херсонській області та потерпілих від нещасних  випадків на виробництві - Купіч М.О., Дворника О.О., Макаренко З. Я., Портної Н.І.,  Новікової Н. П. та Мертвякової С.О., які  отримали в Міжнародний день людей з інвалідністю  благодійну та матеріальну допомогу передаємо Вам та Вашим  трудовим колективам слова великої подяки за розуміння проблем людей з інвалідністю, щире серце та чуйну, небайдужу до чужої біди душу.