День людей «поважного» віку

Фото без опису     Фото без опису                    Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

Тож саме цього дня, завдяки організаційної роботи голови ради ветеранів Людмили Безердян та управління праці та соціального захисту населення Скадовської РДА, в пансіонаті «Південний» відбувся урочистий захід куди були запрошені громадяни поважного віку та ветерани міста, а також почесні гості: голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик, голова Скадовської районної ради Олег Старенький, заступник міського голови Ольга Бутенко.

Подяками, почесними грамотами та маленькими подарунками були відзначені ті, хто заслужив це свято своїм досвідом, багаторічною працею та трудовими досягненнями.

Для «винуватців» свята була представлена концертна творчих колективів Скадовського районного будинку культури: народного ансамблю народної пісні «Радість» та вокального ансамблю «Берегиня».

Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків. Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя та не втрачали суспільної активності.