Робота Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості мовою цифр за січень-лютий 2020 року

Надані послуги

Кількість осіб

Перебувало на обліку

З них мали статус безробітного

Заходами активної політики зайнятості охоплено

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру

Проходили професійне навчання

Отримали ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці

Забезпечено роботою, всього

з них:

безробітних, за яких здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям

шляхом надання одноразової допомоги для організації підприємницької діяльності

осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню

Заходи соціального захисту населення

Протягом січня-лютого 2020 року послугами районної служби зайнятості скористалася 1071 особа. Статус безробітного мали 922 особи, з яких отримували допомогу по безробіттю 803 особи.

Чисельність громадян забезпечених роботою у звітному періоді становила 72 особи, що на 13,2% або на 11 осіб менше ніж у січні-лютому 2019 року. Найбільша кількість осіб працевлаштована на такі посади: продавець продовольчих товарів (8 осіб), тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва – (7 осіб), продавець непродовольчих товарів (4 особи), головний бухгалтер (3 особи), інші громадяни працевлаштовані на різні посади. У звітному періоді безробітні не отримували допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності.

Протягом січня-лютого 2020 року проходили професійне навчання 50 безробітних, що на 52,4% або на 55 осіб менше ніж протягом січня-лютого 2019 року, рівень охоплення професійним навчанням склав 5,4%.

У звітному періоді роботодавцями району не створювались додаткові робочі місця для працевлаштування осіб на інших роботах тимчасового характеру, у громадських роботах брали участь 2 особи.

В цілому заходами активної політики зайнятості охоплено 124 громадянина, що на 39,2% або на 80 осіб менше ніж у січні-лютому 2019 року.

Станом на 01 березня 2020 року на обліку в Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості перебувала 831 безробітна особа. Серед них 535 осіб - жінки, 296 осіб - чоловіки, 206 осіб – молодь, 46 осіб – вивільнені працівники, 204 особи, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Отримували допомогу по безробіттю 700 осіб. Із загальної чисельності безробітних 373 особи проживали у сільській місцевості.

Станом на 01 березня 2020 року кількість вакансій у базі районної служби зайнятості становила 110 одиниць, у тому числі для робітників – 78, для службовців – 28 та 4 - для осіб, які не мають професії або займали місця, що не потребують спеціальної підготовки.