Добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків!

https://rada.info/upload/users_files/04060134/b4392f2b18e8a715b62d836e26823b2d.jpg              Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. 15 листопада 2019 року у виставковій залі Скадовського районного будинку культури вітали зі святом, всіх аграріїв Скадовського району.

В 1993 році президент України підписав указ про заснування професійного свята всіх працівників сільського господарства, а також підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції.

Шанобливе ставлення до аграріїв завжди було в Україні. Із покон віків її називали житницею всієї Європи. До цих пір основними сільськогосподарськими культурами, які вирощуються українськими аграріями, залишаються зернові, цукровий буряк та картопля. Крім того, це свято працівників фермерських господарств, які забезпечують молоком та м’ясом.

Почесними грамотами, подяками та подарунками вітали: голова Скадовської райдержадміністрації Віктор Турик, радник Скадовської районної ради Сергій Зеленюк, радник міського голови Наталія Тангел.

Святковий настрій дарували творчі колективи Скадовського районного будинку культури: народний колектив спортивного бального танцю «Каравела» (кер. Наталія Уварова та Володимир Шаронов), клуб бардівської пісні «Капітан», солісти-вокалісти Анатолій Токарчук та Ірина Рогульчик.

Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

Добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків!