У Скадовську відбулася нарада, щодо надання дотацій власникам молодняка великої рогатої худоби

27 квітня 2018року у актовому залі районної державної адміністрації була проведена нарада з головами та відповідальними особами міської, селищної та сільських рад щодо надання дотацій фізичним особам - власникам молодняка великої рогатої худоби, що утримується в домогосподарствах.

Присутнім були надані роз’яснення щодо правильності оформлення Реєстру фізичних осіб та надання ними отриманої інформації до Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації. Виступили: Шаров Сергій Юрійович – заступник начальника відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації, Жигаренко Елеонора Михайлівна – спеціаліст відділу та Єрмак Ірина Олександрівна – начальник Скадовського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.