До уваги отримувачів субсидії

У травні поточного року управлінням праці та соціального захисту населення буде проведено перепризначення субсидій на житлово–комунальні послуги на неопалювальний період 2018 року для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді.

Розрахунок субсидій на неопалювальний період буде проведено автоматично, без додаткових звернень отримувачів. Повторно подають документи домогосподарства у складі яких є:

внутрішньо переміщені особи;

особи, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства;

особи, які є орендарями житлових приміщень (будинків);

особи, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб.

Крім того, нові заяву та декларацію необхідно подавати, якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є  непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати.