Працевлаштування особи з інвалідністю за сприянням служби зайнятості.

Право на працю — одне з фундаментальних прав людини, встановлене міжнародно-правовими актами, визнане всіма державами. Це право відображає необхідність задоволення потреб людини у створенні суспільних благ та забезпеченні джерелами існування себе і своєї сім’ї.

До сектору рекрутингу Скадовської районної філії Херсонського ОЦЗ за сприянням у працевлаштуванні звернулась Степанчук Руслана, яка має інвалідність 3-ї групи. Закінчивши працювати на роботі сезонного характеру особа сподівалась знайти постійне місце роботи. Та для жінки самостійний пошук роботи в період карантину виявився справою не з простих.

Рекрутер ознайомила Руслану із наявними вакансіями, в тому числі з вакансіями, які передбачені для осіб з інвалідністю. Враховуючи побажання безробітної та її попередній досвід роботи в сфері торгівлі (раніше жінка працювала продавцем продовольчих товарів) їй було запропоновано вакансію продавець-консультант, створену спеціально для осіб з інвалідністю.

Наразі Руслана Степанчук працює продавцем-консультантом в ТОВ «Альянс-Маркет». Рекрутер поцікавилась як їй працюється, на що отримала відповідь: «Умови роботи повністю мене влаштовують: належне ставлення роботодавця, гнучкий графік роботи і, що найважливіше, знайшла постійне місце роботи».

Отже, хто шукає – обов'язково знаходить!