Яскрава барвами козацька земля

Фото без опису    Фото без опису

Образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів. Цей неповторний вид творчості є одним з головних у сучасному світі. Своїми роботами  художники передають душевні переживання, красу і недоліки навколишнього світу, намагаються донести  до людей свої ідеї.

У цьому році жовтень дарує ясні теплі дні, погода така, що хочеться блукати тихими стежинами та милуватися красою, що оточує тебе. Очі розбігаються від розмаїття кольорів!  Неначе на палітрі митця змішані яскраві кольори осені: червоні, зелені, блакитні, пурпурові, жовті…

16 жовтня 2018 року до Дня художника, Дня Українського козацтва та Дня захисника України в Скадовському краєзнавчому музеї спільно з дитячою зразковою художньою студією «Палітра», під керівництвом Миколи Степановича Бута було проведено конкурс дитячого малюнку на асфальті. Вихованці художньої студії демонстрували свій хист до образотворчого мистецтва. Гарний настрій і атмосфера теплої осені налаштовувала юних митців на свій власний мотив творчості. Можна без сумніву сказати, що це найбільш вдала пора для розкриття своїх мистецьких тем. Всі талановиті учасники конкурсу отримали солодкі подарунки, а за найбільш оригінальні, яскраві та колоритні малюнки  Гаврилишина Дарина, Островська Валерія, Приладишева Валерія, Степанець Софія, Биченко Катерина, Салюк Маргарита, Майер Анастасія відзначені подяками.

Талант художника не є природженим, оскільки здібності не даються людині з моменту народження в готовому вигляді, не передаються у спадок. Насамперед треба пам’ятати, що віра в себе, праця й бажання – головні складові успіху.