Виставка фотоклубу "Парус" відбулась у Херсонському онкодиспансері

05 лютого 2018 року, в "Галереї життя" Херсонського обласного онкологічного диспансеру відбулося відкриття виставки народного фотоклубу "Парус", керівник Олексій Бєлоус Скадовського районного будинку культури. Експозиція має назву "З любов'ю до життя" та складається із 57 робіт 17 авторів. Серед робіт представлені і переможці та учасники міжнародних конкурсів.

Народний фотоклуб "Парус" створений у 1984 році. За роки творчої діяльності учасниками клубу організовано і проведено в місті Скадовську більше 200 фотовиставок до різноманітних заходів, подій та свят. Члени народного фотоклубу «Парус» постійно приймають участь у різноманітних фотоконкурсах та фотосалонах Всеукраїнського та Міжнародного рівнів. 2018 рік тільки почався, та вже взяті перше місце і золота медаль Відкритого національного конкурсу «Моя найкраща фотографія 2017».

Більше 30 років фотоклубом керує член Національної спілки фотохудожників України Олексій Бєлоус. На відкритті виставки Олексій Петрович розповів: "Філософські, важкі роботи ми відклали в сторону. На виставку привезли тільки найсвітліші, найкращі роботи з радістю та посмішками". Завдяки професіоналізму та невичерпної енергії керівника, народний фотоклуб «Парус», першим серед колективів Скадовського району в 2018 році, підтвердив звання «народний»!

"Мистецькому проекту "Галерея Життя" сьогодні виповнюється два роки. За цей час ми провели 17 виставок, десяток майстер-класів та познайомили наших пацієнтів і співробітників із неймовірними, талановитими авторами" - зазначила головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур.

На відкриття нової експозиції завітала заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Ліна Бондарева. Ліна Володимирівна два роки тому приймала участь у відкритті "Галереї життя" і відзначила велику роботу колективу закладу.

Унікальність проекту "Галерея життя" як для Херсонщини, так для України підкреслив головний експерт МОЗ України зі спеціальності «Онкологія», доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри онкології Запорізької медичної академії післядипломної освіти Олексій Ковальов.