Триває оздоровлення та відпочинок дітей

Одним із найважливіших стратегічних завдань держави є реалізація права дітей на ефективне оздоровлення та повноцінний відпочинок.

Розпорядженням голови Скадовської районної державної адміністрації від 24 квітня 2019 року №148 «Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році та підготовку до оздоровчого сезону 2019 року»  визначено охопити оздоровленням та відпочинком не менше 70 %  дітей шкільного віку, які проживають на території нашого району, а саме не менше 3626 дітей. Станом на 04 липня  2019 року  оздоровленням та відпочинком  охоплено 1461 дитину шкільного віку, з них 602 дитини пільгових категорій, а саме: діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування – 30, діти-інваліди – 7, діти з багатодітних сімей – 181, діти з малозабезпечених сімей – 93, діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах – 1,  діти постраждалих від аварії на ЧАЕС - 8, діти які перебувають на диспансерному обліку – 102, талановиті та обдаровані діти – переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій – 54, діти учасники творчих колективів та спортивних команд – 9, діти працівників АПК та соціальної сфери – 60, рідні діти батьків вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім'ї – 0, діти внутрішньо переміщених осіб – 18, а також діти, батьки яких постраждали або беруть участь безпосередньо в АТО – 39.Станом на 04 липня 2019 року в Скадовському районі здійснюють діяльність 19 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

До ДП «УДЦ «Молода гвардія» та ДПУ «МДЦ «Артек» направлені на оздоровлення 15 дітей: 8 дітей з багатодітних сімей, 2 дитини з малозабезпечених сімей, 2 дитини, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 1 дитина учасника АТО та 2 дитини талановиті та обдаровані.

Звертаємо увагу сімей пільгових категорій щодо можливості оздоровлення Ваших дітей у ДП «УДЦ «Молода гвардія» (м.Одеса) та ДПУ «МДЦ «Артек» (м.Київ) не тільки влітку, а й протягом усього року. Батьки, які бажають оздоровити своїх дітей у цих закладах, можуть звертатися із заявами до управління праці та соціального захисту населення Скадовської районної державної адміністрації  за адресою : м.Скадовськ, вул.Маріїнська, 78, кабінет № 9, тел. 53471.