Про реалізацію програми «Власний дім»

З метою розвитку особистих селянських господарств, збільшення обсягів виробництва власної сільськогосподарської продукції та підвищення рівня самозайнятості населення в області триває реалізація Програми індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення «Власний дім» (далі – Програма) згідно указу Президента України від 27 березня 1998 року № 222/98 «Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі».

Програма передбачає надання мешканцям сіл, селищ та міст районного значення довгострокових пільгових кредитів під 3% річних, та безвідсоткових кредитів учасникам  АТО (на час військової служби в особливий період) і багатодітним сім’ям, розвиток особистого сільського подвір’я, у т. ч. придбання поголів’я великої рогатої худоби за рахунок коштів місцевого бюджету на 5 років до 25 тис. грн. одній родині.