«Моя безпечна дорога додому»

Саме таку назву  мала ситуативна гра-тренінг, що пройшла  у Скадовській центральній бібліотеці для дітей комунального закладу «Скадовська  централізована бібліотечна система» для дітей 2- 7 класів.

До Скадовська  проект «Моя безпечна дорога додому» Благодійного фонду «Майбутнє Херсонщини» завітав завдяки ініціативі Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки.

Напередодні нового навчального року учні загальноосвітніх закладів на практиці вивчали Правила дорожнього руху та засвоювали норми безпечної поведінки на проїжджій частині. Доступно їм в цьому допомагав інспектор патрульної поліції  Херсонської області  Вахтін Антон Романович.

Він зосередив увагу школярів на правилах перетину регульованих перехресть,  повторив з дітьми сигнали світлофора та дорожні знаки.

Корисний тренінг проходив жваво: діти відповідали на запитання інспектора, називали казкових героїв, які мали  транспортні засоби,  розгадували тематичні загадки, що підготувала завідувач відділом обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів Крижановська Наталія Миколаївна.

Незважаючи на свій вік, учні молодших класів дуже добре впоралися зі складними завданнями та продемонстрували високий рівень підготовки, що приємно здивувало правоохоронця.

Завдяки тому, що вивчення ПДР мало прикладний характер, учасники заходу з легкістю засвоїли навіть сигнали регулювальника.

Співавтор проекту та представник Благодійного фонду «Майбутнє Херсонщини» Юлія Ситник  зазначила, що консолідація зусиль правоохоронних органів, бібліотек та громадськості неодмінно дасть позитивний результат: стане менше дорожньо-транспортних пригод, в яких постраждалими є діти.

Такі заходи обов’язково допоможуть наймолодшим учасникам руху бути зразковими пішоходами, а в подальшому -  і водіями, діти поступово навчаться добре орієнтуватися на завантажених міських вулицях, а це збереже їм здоров’я та життя.