Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Кожна родина - це частина держави

            Службою у справах дітей районної державної адміністрації забезпечується    пріоритетність влаштування на усиновлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Зросла загальна кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які  виховуються  в  сім’ях  громадян  України.

            На  таперішній час на первинному обліку служби у справах дітей районної державної адміністрації  перебуває  125  дітей - сиріт та  дітей, позбавлених батьківського піклування, з  них  117  дітей   охоплено  сімейними  формами  виховання.

Протягом 2018 року та початку 2019 року з обліку служби у справах дітей районної державної адміністрації громадянами України усиновлено трьох дітей, позбавлених батьківського піклування,  на  базі  прийомної  родини  створено  дитячий  будинок  сімейного  типу  до  якого  влаштовано  9  дітей - сиріт  та  дітей, позбавлених батьківського піклування. Але найпоширенішою  формою  влаштування   дітей  до сімейних форм  залишається опіка та  піклування, так  за  звітній період  до  таких сімей  влаштовано 16  категорійних  дітей.

            Родина є і залишається природним середовищем для фізичного, психічного, соціального і духовного розвитку дитини, її матеріального забезпечення і несе відповідальність за створення належних умов для цього. Вона має виступати основним джерелом  матеріальної та емоційної підтримки, психологічного захисту, засобом збереження і передачі національно-культурних і загальнолюдських цінностей прийдешнім поколінням. У першу чергу сім’я повинна залучати дітей до освіти, культури і прищеплювати  загальнолюдські   норми  суспільного життя.

Усі  державні  та суспільні інституції мають підтримувати зусилля батьків або осіб, які їх замінюють, спрямовані на забезпечення відповідних умов для виховання, освіти, розвитку  здорової  дитини.

             Доброта та  любов - головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Діти - це  наша надія і наше майбутнє.

            З  питань  влаштування  дітей  до  сімейних форм виховання,  просимо звертатися до служби у справах дітей Скадовської районної державної адміністрації за адресою: вул. Олександрівська, 34, м. Скадовськ, Херсонська область (тел. 05537 53233).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора