Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації

Новою редакцією «Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації» передбачено адресний підхід забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (далі – ТЗР).

           Цей Порядок визначає механізм:

           1.безоплатного забезпечення осіб  технічними та іншими засобами реабілітації;

           2.виплати вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації;

        3.безготівкового перерахування коштів підприємствам, що виконали індивідуальні заявки на виготовлення технічних та інших засобів реабілітації, надання послуг з їх ремонту.

До технічних та інших засобів реабілітації, якими забезпечуються особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та інші окремі категорії населення належать:

  • протезно-ортопедичні вироби, в тому числі ортопедичне взуття;
  • спеціальні засоби для самообслуговування та догляду;
  • засоби для пересування;

     -     допоміжні засоби для особистої рухомості, переміщення та підйому;

  • меблі та оснащення;

     -     спеціальні засоби для орієнтування, спілкування та обміну інформацією.

          Особи з інвалідністю та діти з інвалідністю забезпечуються технічними та іншими засобами реабілітації відповідно до індивідуальної програми реабілітації . Зазначеними засобами (крім засобів для пересування) забезпечуються також діти віком до 18 років з вадами слуху, зору, опорно-рухового аппарату.
          Дія цього Порядку не поширюється на осіб, інвалідність яких пов’язана з трудовим каліцтвом, що настало внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання.

   За більш детальною інформацією щодо забезпечення технічними засобами реабілітації та  виплати компенсації за самостійно придбані вироби звертатись до управління  праці  та соціального захисту населення  м. Скадовськ, вул. Маріїнська, 78 , каб. 7 , або за телефоном:  (055 37) 5 26 61

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора