Люди, які заслуговують на подяку, повагу і шану!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису 13 березня 2020 року в залі засідань Скадовської міської ради відбулися урочистості, присвячені Дню працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, яке щорічно відзначається у третю неділю березня.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису    Фото без опису             Вітання на свою адресу приймали трудові колективи: КП «Водне господарство» (директор Олександр Жук ), КП «Очисні споруди» (директор Вадим Швець).

Фото без опису     Фото без опису               Першою вітала голова Скадовської районної державної адміністрації Світлана Покутня та секретар Скадовської міської ради Олег Сокольчук.

Фото без опису Фото без опису Успіх будь-якого колективу залежить від зусиль кожного її працівника. І це не просто своєчасне виконання своїх індивідуальних завдань. Перш за все, це робота в команді. Тому робота кожного є важливою, і кожен з працівників заслуговує на подяку, повагу і шану — тому і нагороджених було чимало.

Фото без опису    Фото без опису               На адресу працівників житлово-комунального господарства прозвучали теплі слова подяки за працю та музичні дарунки від творчих колективів Скадовського району: солісти-вокалісти Діана Асанова (Скадовський РБК), Дарина Ходос (Широківський СБК), Анатолій Токарчук (Михайлівський СБК) та Сергій Замараєв (Володимирівський СБК).

Фото без опису    Фото без опису        Громада Скадовщини пишається здобутками і досягненнями працівників житлово-комунального господарства за якісну повсякденну роботу.