Люди, які заслуговують на подяку, повагу і шану!

13 березня 2020 року в залі засідань Скадовської міської ради відбулися урочистості, присвячені Дню працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, яке щорічно відзначається у третю неділю березня.

Вітання на свою адресу приймали трудові колективи: КП «Водне господарство» (директор Олександр Жук ), КП «Очисні споруди» (директор Вадим Швець).

Першою вітала голова Скадовської районної державної адміністрації Світлана Покутня та секретар Скадовської міської ради Олег Сокольчук.

Успіх будь-якого колективу залежить від зусиль кожного її працівника. І це не просто своєчасне виконання своїх індивідуальних завдань. Перш за все, це робота в команді. Тому робота кожного є важливою, і кожен з працівників заслуговує на подяку, повагу і шану — тому і нагороджених було чимало.

На адресу працівників житлово-комунального господарства прозвучали теплі слова подяки за працю та музичні дарунки від творчих колективів Скадовського району: солісти-вокалісти Діана Асанова (Скадовський РБК), Дарина Ходос (Широківський СБК), Анатолій Токарчук (Михайлівський СБК) та Сергій Замараєв (Володимирівський СБК).

Громада Скадовщини пишається здобутками і досягненнями працівників житлово-комунального господарства за якісну повсякденну роботу.