Звітує Олександрівська та Благодатненська громади

28 лютого 2020 року звітувала творча громада Олександрівського сільського будинку культури (директор Лариса Василенко) та Миколаївського сільського клубу (завідувач Любов Колодка).    Концертна програма Олександрівського СБК «Моє село – частина України» складалася з 23 номерів. Понад 30 учасників дарували гарний настрій глядачам.

Свої сценічні таланти в повній мірі розкрили: вокальний ансамбль «Журавка», дитячий танцювальний колектив «Beautiful girls», танцювальний дитячий колектив «Перлинка», вокальне тріо «Калинонька».

Концертна програма Миколаївського СК «Країна моя» складалася з 8 номерів, в якому прийняли участь 12 учасників. Яскраво дебютував та запалив глядачів своїм виступом вокальний жіночий ансамбль «Молодички».

Того ж дня звітувати аматори Благодатненського сільського будинку культури та Петропавлівського сільського клубу. Членів оглядової комісії, заступницю голови Скадовської районної державної адміністрації - Головату Валентину Андріївну, головного спеціаліста відділу освіти, культури молоді та спорту - Соболь Олену Сергіївну, Заслуженого працівника культури України, директора Скадовського районного будинку культури – Анатолія Івановича Волошина, заступника директора районного будинку культури – Безтравну Ірину Олександрівну —  урочисто зустріли ароматним короваєм творчі колективи концерту.

У 23-х номерах програми концерту «Моя багатогранна країна - Україна», прийняло участь понад 45 учасників – переважно домінували вокальний,  хореографічний та театральний жанри.

Стрімко, піднесено, яскраво костюмовані творчі колективи — налаштували на гарний настрій усіх присутніх в залі. За що вдячні глядачі гучно аплодували.

Кращі колективи: танцювальний колектив «Веселі молодиці» та «Прованс» (кер. Н. Войцикевич, Благодатненського СБК), танцювальний колективу «Смайлики» (кер. О. Кожакіна, Благодатненський СБК), танцювальний колектив «Карамель», танцювальний колектив «Акварель» та «Веселі хмаринки» (кер. О. Ходаковська, Зеленівського СК), вокальний ансамбль «Зоряночка»(кер. В.Гурбік  Благодатненський СБК), дует у складі Ольги Хоменюк та Володимира Гурбіка.

Фінальна пісня «Я не хочу війни» у виконанні Василя Козака (голова Благодатненської сільської ради) та Ольги Хоменюк, разом з усіма учасниками концерту, — стали влучним акордом творчого звіту.