Міні-ярмарок вакансій для КП «Райкомунсервіс»

Фото без опису     Фото без опису                    14 січня 2020 року за ініціативи Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості для комунального підприємства «Райкомунсервіс» відбувся міні-ярмарок вакансій, на який завітали 16 безробітних громадян.

«Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення ярмарок та міні-ярмарок вакансій. Саме такі заходи служби зайнятості є дієвими щодо надання допомоги у підборі роботи громадянам, яка їм підходить, а роботодавцям – необхідних кадрів», – наголосила начальник відділу взаємодії з роботодавцями Скадовської районної філії ХОЦЗ Любов Вандер.

Директор КП «Райкомунсервіс» Олександр Покидько розповів про роботу підприємства, актуальні вакансії та умови праці.

Під час заходу безробітні мали можливість особисто поспілкуватися з роботодавцем, дізнатися більше інформації про бажану професію, а також пройти співбесіду та залишили своє резюме.