Районі змагання з краєзнавства

19 квітня на базі Скадовської загальноосвітньої школи «Академія творчості», відбулися відкриті змагання з краєзнавства в рамках обласного зльоту юних туристів-краєзнавців Херсонської області. У змаганнях взяли участь учні 13 шкіл району. Організатором змагань виступив Центр дитячої та юнацької творчості.

Команди  ОЗ СНВК «Академічна гімназія», Михайлівська ЗОШ та Скадовська СЗОШ  «Академія творчості» у конкурсі «Творча майстерня» отримали високу оцінку журі за презентацію «Скадовськ в житті відомих та видатних людей».

З краєзнавчою вікториною найкраще впоралися команди: Тарасівської ЗОШ, яка зайняла ІІІ місце. Скадовська ЗОШ №3 та Скадовська СЗОШ  «Академія творчості» поділили І та ІІ місце.

У туристсько-краєзнавчому експедиційному маршруті кращими були: Скадовська СЗОШ  «Академія творчості», Скадовська ЗОШ №3, ОЗ СНВК «Академічна гімназія».

В змаганні Туристична естафета ІІІ місце отримали учні ОЗ СНВК «Академічна гімназія», ІІ місце посіла Скадовська СЗОШ  «Академія творчості», І місце дісталося Володимирівській ЗОШ.

Фахове журі підвівши підсумки й порахувавши бали визначило переможця. Цього року ІІІ місце вибороли учні  Скадовська ЗОШ №3, ІІ місце отримали вихованці ОЗ СНВК «Академічна гімназія». Й переможцями стали краєзнавці Скадовської СЗОШ  «Академія творчості».

Окремо розігрувався відкритий кубок Скадовської міської ради, котрий теж отримали здобувачі освіти Скадовської СЗОШ  «Академія творчості».

Переможці змагань будуть представляти Скадовський район на обласному зльоті юних туристів - краєзнавців, який відбудеться у травні 2018 року.