Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Безкоштовне навчання від служби зайнятості

Фото без опису              Якщо ви не можете знайти роботу за фахом, або не маєте професійної освіти, служба зайнятості надає можливість безкоштовно пройти професійне навчання більше як за 90 ліцензованими професіями. Навчання проходить у центрах професійно-технічної освіти (ЦПТО) державної служби зайнятості, які оснащені новітньою технікою та устаткуванням, це спеціалізовані навчальні заклади сучасного європейського рівня. Якщо безробітний навчається не за місцем проживання, він безоплатно забезпечується житлом. Служба зайнятості має 11 власних ЦПТО, які приймають слухачів з усіх регіонів. Детально з місцем розташування навчальних закладів можна ознайомитись на мапі ЦПТО за посиланням https://www.dcz.gov.ua/map/mapa-cpto-dsz.

В нашому регіоні функціонує Херсонський центр професійно-технічної освіти (http://khecpto.org.ua/), який знаходиться в м. Нова Каховка. Навчання здійснюється за професіями які є затребувані  на ринку праці нашого регіону, а саме:

- кухар

- бармен

- офіціант

- покоївка

- швачка

- овочівник

- плодоовочівник

- касир торговельного залу

- продавець продовольчих товарів

- продавець непродовольчих товарів

- тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва.

Прийом слухачів здійснюється без вступних іспитів, по закінченню навчання видається свідоцтво державного зразка. Наразі разом з денною формою навчання застосовуються дистанційна та дуальна форми здобуття освіти.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості за адресою: м. Скадовськ, вул.Олександрівська, 32 А, (каб. № 7, № 8), або за телефоном 5-23-16.

 

 

           

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора