Урочистий концерт зі словами вдячності

06 грудня 2019 року в КЗ «Лазурненський СБК» відбувся святковий концерт, присвячений Дню Збройних Сил України та Дню місцевого самоврядування. На свято були запрошені учасники АТО, військовослужбовці, воїни-інтернаціоналісти, депутати,члени виконкому та працівники селищної ради.

З вітальними словами звернулися до присутніх селищний голова Сергій Бєлік та голова ради ветеранів Надія Москалюк, яка прочитала свій авторський вірш, присвячений Захисникам України.

В концертній програмі прийняли участь аматори Лазурненського СБК: народний вокальний ансамбль «Вербиченька», тріо «Калинонька», керівник В.Демчук, дует у складі Світлани Кравченко та Лілії Прайс, солісти вокальної студії Тамара Лєпілова, Олександр Савенко, Валентина Демчук, Світлана Кравченко, керівник О.Савенко та гість із с. Володимирівка Леонід Чорний, який присвятив пісні захисникам України «Друзі пішли» та «Я не бачив війни». Зі слізьми на очах учасники АТО слухали ці пісні. З задоволенням подивилися танці у виконанні дитячого танцювального колективу «Ритми», керівник Юрій Калінчев. Особливо сподобався глядачам новий танець старшої групи танцювального колективу -  «Урок танців», в якому  прийняв участь і керівник колективу Ю.Калінчев.

Ведучими програми були чарівні вчителі ЗОШ Тетяна Токарик та Світлана Кравченко. По закінченню концерту аматори Будинку культури вручили торт винуватцям свята. Із словами вдячності до працівників та аматорів Будинку культури звернулися селищний голова Сергій Бєлік та учасник АТО Валерій Шевалда.