Робоча зустріч з головою Лазурненської селищної територіальної громади

Нещодавно директорка Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Андрющенко Катерина Олександрівна та заступник директора Скряга Олександр Олександрович провели робочу зустріч з головою новоствореної Лазурненської селищної територіальної громади Бєліком Сергієм Яковичем.

Мета зустрічі -  вирішення проблем зайнятості, наближення соціальних послуг до жителів, мотивації їх до продуктивної занятості та економічного розвитку громади.

Під час зустрічі керівники філії детально розповіли про соціальні послуги, які надає служба зайнятості громадянам та роботодавцям, презентували сучасні електронні сервіси ДСЗ та надали роз’яснення стосовно чинного законодавства України про права та обов’язки роботодавців у процесі взаємодії зі службою зайнятості. Також йшлося про можливості створення роботодавцями нових робочих місць, у тому числі шляхом надання роботодавцю компенсації з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування при працевлаштуванні з числа зареєстрованих безробітних на нові робочі місця строком не менше, ніж на два роки, за направленням центру зайнятості.

В ході зустрічі були розглянуті питання щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення та роботодавців, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, професійного навчання громадян, у тому числі за сприяння служби зайнятості, розвитку підприємницької діяльності та обговорено можливість організації віддаленого робочого місця для  представника служби зайнятості з метою надання соціальних послуг населенню безпосередньо на території громади.

В результаті проведеної зустрічі підписана угода про співпрацю з територіальною громадою у сфері зайнятості населення.