Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Запрошуємо у відділення денного перебування територіального центру

Жодна людина не може передбачити, що її чекає на схилі літ. Життя вносить свої корективи в долі навіть тих, хто мав сім’ї та неабиякі статки, а потім залишився наодинці зі старістю. І єдиними гостями престарілої одинокої людини нерідко стають робітники територіального центру, сільський листоноша та небайдужа сусідка.

У рамках проведення роботи щодо удосконалення надання соціальної допомоги людям похилого віку та інвалідам, особам, які потрапили в складні життєві обставини, забезпечення повного охоплення увагою вразливої категорії населення при територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Скадовському районі працює відділення денного перебування.

Відділення денного перебування створюється як центр для літніх людей, який включає соціально-педагогічне, психологічне, соціально-медичне та педагогічно-інформаційне обслуговування осіб похилого віку, організацію їхнього дозвілля та відпочинку. Працівники відділення допоможуть їм подолати самотність, знайти застосування своїм можливостям, відновити життєву активність. Поважні відвідувачі відволікаються від своїх проблем та хвороб.

Адміністрація територіального центру запрошує людей похилого віку, інвалідів, втомлених від самотності, проблем зі здоров'ям та побуту, відвідати наш територіальний центр, аби детальніше ознайомитися з роботою його відділень та всіма видами послуг, які можна отримати безкоштовно.

Ми чекаємо на всіх бажаючих у робочі дні з 8.00 до 17.00 годин за адресою                 м. Скадовськ, вул. Маріїнська, 78 каб. 4 (телефон 5 36 65).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора