Про реалізацію ПАТ «Аграрний фонд» мінеральних добрив

З 05 лютого 2018 року в усіх областях України ПАТ «Аграрний Фонд» поновлює продаж мінеральних добрив.

В асортименті ПАТ «Аграрний фонд» на сьогодні: аміачна селітра, карбамідно-аміачна суміш (КАС), карбамід, вапняково-аміачна селітра (ВАС).

ПАТ «Аграрний фонд» має розгалужену мережу складів зберігання з покриття всієї території України, отже, оформити покупку можна як в центральному офісі (м. Київ, вул. Б. Грінченка, 1, тел. (044) 277 27 00, (044) 277 27 12), так і в одному з регіональних відділень (м. Херсон, пр-т Адмірала Сенявіна, 7, тел.  (0552) 33-46-29, (067)328-65 84).

Аграрний фонд надає перевагу співробітництву з малими та середніми агропідприємства, оскільки основна місія державного підприємства – підтримка національного виробника.

Крім того, для оптових клієнтів підготовлена спеціальна акційна пропозиція.

Детальніше дізнатися про умови продажу мінеральних добрив та акційні пропозиції, а також оформити заявку онлайн Ви можете на спеціальній сторінці http://mindobryva.agrofond.gov.ua.