Підготовка до XVII Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє»

Повідомленя

Підготовка до XVII Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний

комплекс України: сьогодення та майбутнє»

З 5 по 7 листопада 2019 року в м. Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15) триватиме XVII Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

Захід відбудеться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України організаторами є Міністерство енергетики та вугільної промисловості України ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

Запрошуємо до Форуму підпорядковані підприємства та зацікавлених осіб.

У форматі Форуму:

- Галузева експозиція «ПЕК України» презентує здобутки та стратегічні перспективи розвитку державних компаній паливно-енергетичного комплексу.

- XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2019» демонструватиме вітчизняні та іноземні зразки енергетичного, електротехнічного, світлотехнічного обладнання та приладів, кабельно-провідникову продукцію, засоби автоматизації для різних сфер застосування.

- IV Міжнародна спеціалізована виставка «MINING and MINERALS EXPO-2019» представлятиме сучасну бурову, кар’єрну, прохідницьку техніку та інструмент, гірничозбагачувальне обладнання, гірничий транспорт, а також системи автоматизації та життєзабезпечення для гірничодобувної та вугільної промисловості.

- IV Міжнародна спеціалізована виставка «НАФТОГАЗЕКСПО-2019» презентуватиме ефективні технології, обладнання і послуги для розвідки видобутку, транспортування, переробки та зберігання нафти та природного газу.

- Ділова програма (у форматі засідань, конференцій, семінарів, «круглих столів» створить умови для фахового обговорення функціонування та розвитку ПЕК.