Презентація послуг, що надаються службою зайнятості роботодавцям.

12 березня 2020 року у Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся семінар з керівниками оздоровчих закладів та головами фермерських господарств.

Основною метою проведення даного заходу було формування мотивації роботодавця та активізація його інтересу і зацікавленості в співпраці з державною службою зайнятості.

Заступник директора Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Олександр Скряга розпочав семінар з ознайомлення учасників із призначення служби зайнятості в сучасному суспільстві і на ринку праці, доповів про впроваджені новації в обслуговуванні клієнтів та досягнення у показниках.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Любов Вандер детально розповіла про соціальні послуги, які надає служба зайнятості роботодавцям та надала роз’яснення щодо чинного законодавства України «Про зайнятість населення», про права та обов’язки роботодавців у процесі взаємодії з державною службою зайнятості.

Фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Світлана Шовкун-Сікорська ознайомила присутніх з Порядком отримання компенсації єдиного соціального внеску

Презентувала роботу Державного навчального закладу «Херсонського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» Олена Куліш - провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг.

Завідувач сектору рекрутингу Світлана Шмирьова надала роз’яснення щодо комплексу послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям з елементами рекрутингу, поділилась напрацюваннями та побажаннями у подальшій взаємодії з працедавцями.

Підводячи підсумки семінару спеціалісти центру зайнятості висловили сподівання на тісну співпрацю з роботодавцями в напрямку урегулювання ситуації на місцевому ринку праці.

Учасники семінару отримали всі необхідні інформаційні матеріали, буклети та брошури про послуги служби зайнятості.