Участь у виставкових заходах

З 28 по 30 березня 2018 року Скадовська районна державна адміністрація спільно з Херсонською обласною державною адміністрацією представили свій рекреаційний, туристичний потенціал, оздоровчі заклади та туристичний бізнес району на 24 Міжнародній туристичній виставці Uitt 2018 "Україна – подорожі та туризм" у м. Київ. Для презентації Скадовського району було розроблено та виготовлено презентаційний буклет з висвітленням основних напрямків оздоровлення і відпочинку. Для туристів, тур-агенцій, відвідувачів виставки виготовлено рекламно – інформаційну буклетну продукцію. Скадовського краю та інше. Більш ніж 7 тисяч агітаційних продуктів надано безпосередньо цільовій аудиторії: туроператорам, турагенціям, туристам. Досягнуто ряд домовленостей про співпрацю з туроператорами та представниками регіонів України.

1 травня 2018 року представники Скадовської районної державної адміністрації взяли участь у офіційному відкритті туристичного сезону на Херсонщині у с. Республіканець Бориславського району на території історико-культурної пам’ятки національного значення «Кам’янська Січ». Під час заходу було розповсюджено матеріали про курортно-рекреаційний і туристичний потенціал району.