Інформує управління соціального захисту

22 Лютого, 2022 р., 15:55
             Згідно Порядку постанови КМУ від 27 березня 2019 року № 309 (зі змінами в редакції постанови КМУ від 20 січня 2021 року № 30) визначається механізм використання коштів на реабілітацію дітей з інвалідністю.

21 Січня, 2022 р., 14:52
     Реабілітація дітей з інвалідністю здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 року №309 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті  для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю». Реєстрація заяв, визначення черговості надання реабілітаційних послуг проводиться в порядку надходження заяв.  На обліку в управлінні соціального захисту населення перебувають:

15 Грудня, 2021 р., 16:29
       Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення сумісно із Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Українською молодіжною правничною асамблеєю, Українською асоціацією підтримки творчої молоді, а також за участю Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерства у справах ветеранів України, за підтримки Міністерства культури  та інформаційної політики України, Державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору України» проводиться Всеукраїнський дитячий творчий конкурс «НОВОРІЧНА МРІЯ».

15 Грудня, 2021 р., 16:24
     «Кам’янець - Подільський державний інститут» запрошує всіх бажаючих навчатись на денній та заочній формі, здобуття освіти на державній та контрактній основі, здійснює підготовку здобувачів за освітнім ступенем бакалавр, молодший бакалавр та за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр за спеціальностями «Облік і оподаткування», «Економіка», «Економіка» спеціалізація «Економічна кібернетика», «Комп’ютерні науки», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Соціальна робота», та «Психологія» на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.), повної загальної середньої освіти (11 кл.), диплому кваліфікованого робітника, молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра. на базі освітнього ступеня бакалавра, спеціаліста, магістра надається можливість здобуття другої вищої освіти без здачі ЗНО.

15 Грудня, 2021 р., 16:22
     У важких життєвих обставинах складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити перший крок для руху в сторону якісних змін і перетворень. Але поруч так багато людей, які змогли знайти в собі внутрішні сили та мають неймовірний життєвий досвід, яким готові поділитися. Ми маємо на меті створити платформу, де були би зібрані найкращі соціальні ініціативи та проекти. На виконання Плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року,

26 Жовтня, 2021 р., 11:44
Про новий механізм реалізації права громадян на отримання відповідних видів державної підтримки

17 Серпня, 2021 р., 15:47
З метою захисту уразливих груп населення, зокрема біженців, внутрішньо переміщених осіб, осіб без громадянства, інших осіб в Херсонській області діє філія громадської організації «Десяте квітня», за адресою: місто Херсон, проспект Ушакова, буд. 25,                 тел: (095) 434 57 58.