Звітує Приморська та Антонівська громади

07 березня 2020 року оглядова комісія мала змогу переглянути творчий звіт аматорів Приморського сільського будинку культури (директор Надія Скурихіна). В фойє Приморського СБК була представлена виставка робіт місцевих майстринь.

У 16 номерах програми концерту, прийняло участь понад 35 учасників – переважно домінували вокальний та хореографічний жанри.

Дебютував новостворений жіночий ансамбль ложкарів «Приморська перлина». Кращі номери: «Українки» — у виконанні ансамблю народної пісні «Калинонька» (кер. Надія Скурихіна), «Соняхи» — дитячий вокальний ансамбль «Джерельце», «Вітальна» — у виконанні Світлани Романюк та Надії Скурихіної.

А                  о 18.00 годині комісія разом з громадою села Антонівка, мали змогу переглянули звіт аматорів сільського будинку культури (директор Андрій Євдокімов).

Сценічна культура, динаміка концерту показали професійний підхід до роботи культпрацівників Антонівського СБК. Понад 40 чоловік продемонстрували свою майстерність в 27 номерах заходу. Різновікові колективи натхненно вітали жінок. Кращі номери концерту: дитячий вокальний ансамбль «Веселка» пісня «То весна прийшла на Україну» (кер. Неоніла Калінчук). Яскраві солісти вокальної студії «Дивоцвіт» (кер.  Олександр Курносов) Олена Чуприна та Катерина Д’яченко – зірвали шквал оплесків  в залі. Ансамбль народної пісні «Надія» (кер. Василь Слободянюк) своїми виступами створили справжнє свято.

Мистецький марафон звітних концертів клубних закладів Скадовського району триває – 20 березня 2020 року звітує Улянівський СБК.