Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних відбувся

Фото без опису    Фото без опису

13 квітня у Районному будинку культури ім. Шевченка відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. У заході приймали участь пожежні дружини: Скадовської ЗОШ №3 «Спалах», Приморської філії ОЗ СНВК «Академічна гімназія»-«Firefighter», Красненської ЗОШ «Прометей», Михайлівської ЗОШ «Агенти 101», Новомиколаївської ЗОШ «STOP FIRE», Тарасівської ЗОШ «Рятівники», Шевченківської ЗОШ «Фенікс» та Широківської ЗОШ «Вогнеборці».

Всі учасники повинні були продемонструвати ерудованість, кмітливість, артистичність, оригінальність, прагнення до перемоги, упевненість у своїх силах знаннях та вміннях.

У програму заходу входив конкурс «Домашнє завдання» – який передбачав, тематичний виступ дружин, з пожежно-рятувальної тематики.

Для підняття командного настрою дружин на фестивалі виступали вихованці Центру дитячої та юнацької творчості: вокальний ансамбль «Юність» з піснею «Водограй» (керівник Носаль Н.І.), хореографічний коллектив «Фурор» з танцем «Запальні тролі» (керівник Кренець К.Ю.), Ходжаєва Крістіна з піснею «Ей-діджей», хореографічний коллектив «Фурор» з танцем «Україна танцюй».

Головний принцип конкурсу – прагнення вийти переможцем і вибороти призове місце, а також збагатитися необхідними знаннями з пожежно-рятувальної справи – зазначила голова журі, заступник голови Скадовської районної державної адміністрації Надія Сєркова.

Журі відмітило високий рівень підготовки кожної з шкільних дружин. Результати розподілилися наступним чином:

1 місце – пожежна дружина Шевченківської ЗОШ «Фенікс»,

2 місце – дружина Скадовської ЗОШ № 3 «Спалах»,

3 місце – пожежна дружина Приморської філії ОЗ СНВК «Академічна гімназія» – «Firefighter».

У номінації «Прагнення до перемоги» відзнаку отримала дружина Тарасівської  ЗОШ «Рятівники». За оригінальність поважне журі відзначило дружину Красненської ЗОШ «Прометей». За актуальність теми – дружина Михайлівської ЗОШ  «Агенти 101». За акторську майстерність було відзначено Новомиколаївську пожежну дружину «STOP FIRE». За проявлену ерудицію грамоту отримала пожежна дружина Широківської ЗОШ «Вогнеборці».

Шевченківська пожежна дружина «Фенікс» представлятиме Скадовський район на областному етапі.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора