Вимоги стосовно підготовки інвестиційних проектів, перелік інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році

Відділом освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації була направлена пропозиція з дотриманням всіх вимог підготовки інвестиційних проектів щодо будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям в Скадовській спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів «Академія творчості». Проект має зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва, робочий проект та пояснювальну записку та експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини проектної документації по робочому проекту. Загальна кошторисна вартість будівництва у поточних цінах станом на 28.04.2020 року.

Виконкомом Новомиколаївської сільської ради також було подано 2 проекти:

- капітальний ремонт будівлі комунального закладу ясла-садок «Золотий ключик» Новомиколаївської сільської ради Скадовського району Херсонської області за адресою:         вул. Поштова, 58, с. Новомиколаївка, Скадовський район, Херсонська обл. Проектно-кошторисна документація знаходиться в стадії розробки;

- будівництво спортивного майданчика із штучним покриттям на території спортивного комплексу Новомиколаївської сільської ради за адресою: пров. Гвардійський, 30, с. Новомиколаївка, Скадовський район, Херсонська обл.

Інформація щодо вимог стосовно підготовки інвестиційних проектів можна отримати за посиланням http://dfrr.minregion.gov.ua/region?RID=91