«Шевченко єднає»

Фото без опису  Фото без опису                        09 березня 2018 року, Україна відзначала 204-й день народження поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча, який є національним героєм і символом України — Тараса Григоровича Шевченка. Цього дня представники Скадовської районної ради, міської ради, відділу культури Скадовської РДА, Скадовського РБК, морського торгівельного порту, Скадовської сотні «Самооборони» — читали твори видатного українця та поклали квіти до погруддя Т.Г. Шевченка.

12 березня 2018 року учні загальноосвітніх закладів міста, разом з апаратом Скадовської районної державної адміністрації та трудовими колективами міста прийняли участь у поетичному флеш-мобі «Шевченко єднає».

По закінченні мітингу учасники зібрання поклали квіти до пам’ятника найвидатнішому українцеві усіх часів – Т.Г.Шевченку.