Тобі, Незалежна Україно!

Відкритий турнір з настільного тенісу.

24 серпня 2018 року у виставковому залі  Скадовського районного будинку культури  імені Шевченка відбувся Відкритий турнір Скадовського району з настільного тенісу, присвячений 27 річниці Незалежності України.

У тенісному турнірі брали участь команди міста Херсона та Скадовського району.  Змагання проходили у двох  номінаціях.

У номінації «Відкрита першість Скадовського району» почесті місця посіли:

1 місце – Крапівцев Валентин, м. Херсон;

2 місце – Мороз Сергій, м. Скадовськ;

3 місце -  Сіренко Сергій, м. Херсон.

У номінації «Відкрита першість міста Скадовська» почесті місця посіли:

1 місце – Мороз Артур, м. Скадовськ;

2 місце – Березовський Віталій, м. Скадовськ;

3 місце -  Шеремет Сергій, м. Скадовськ.

Відкритий турнір по футболу.

25-26 серпня 2018 року на футбольному майданчику зі штучним покриттям Скадовської РК ДЮСШ відбувся Відкритий турнір по футболу серед юнаків 2009 р.н. та молодше, присвячений Дню Незалежності України.

Змагання були організовані Скадовською районною державною адміністрацією, Скадовською районною радою, Скадовською міською радою та Скадовською РК ДЮСШ.

До нашого сонячного міста завітали команди «ДЮКФП-5», «ДЮСШ «Херсон», «Стелс» з міста Херсона; «Гопри» - з Голої Пристані; «Енергія» - з Нової Каховки, і «Джарилгач» - зі Скадовська.

Команди грали протягом двох днів за коловою системою. Юні футболісти всіх команд продемонстрували змістовну та видовищну гру. Запеклі баталії тримали в напрузі вболівальників до останнього матчу. Порадувала й чисельна присутність батьків, які відчайдушно підтримували своїх майбутніх чемпіонів.

За результатами змагань командні місця розподілилися так:

1 місце – «ДЮКФП-5», м. Херсон;

2 місце – «Стелс», м. Херсон;

3 місце -  «ДЮСШ «Херсон», м. Херсон;

4 місце – «Енергія», м. Нова Каховка;

5 місце – «Джарилгач», м. Скадовськ;

6 місце – «Гопри», м. Гола Пристань.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Команди, які не потрапили до трійки призерів, були нагороджені пам’ятними кубками учасників турніру.