«Весну зустрічаєм, добром увінчаєм»

З приходом тепла починають в Україні святкувати весняні свята. Найбільшим християнським святом вважається Великдень. Господині прибирають у домівках, готують святкові страви, печуть паски та фарбують крашанки.

Готувались до великодня і в Красненському сільському будинку культури (директор Світлана Шафрановська). Вже стало традицією прикрашати на центральній площі дерево добра. До того ж і назва заходу «Весну зустрічаєм, добром увінчаєм» надихала учасників заходу гарним настроєм.

Напередодні, члени любительського об’єднання «Витівник» зробили прикраси у вигляді пташок, ангелів та квіточок, що символізують весну і добро. Цими витворами і прикрашали дерево. В гості до себе гуртківці запросили старшу групу дитячого садочка «Казка».  На сувенірах діти написали побажання миру, щастя, добра, добробуту, затишку у родинах.

А коли дерево замайоріло різнобарвними кольорами — учасниці вокального ансамблю «Райдуга» (керівник художній Любов Говорущенко) повели усіх діточок у кривий танок під пісню «Ми кривого танцю йдемо».  Також звучали  пісні «Вербова дощечка», «Подоляночка», «Веснянки». Малеча ж продемонструвала свій хист до художнього слова, зачитавши тематичні вірші.

Потрапили діти у великодню казку під час відео перегляду мультфільму «Чарівне яйце» у сільській бібліотеці. Веселого настрою додавали весняні конкурси та ігрища  з писанками в українських традиціях. Тож нехай українські звичаї несуть у наші душі світло та добро.

09 квітня 2018 року в Лазурненському СБК відбувся концерт духовної музики «Свято Воскресіння» за участі віруючих-мешканців селища Лазурного, проповідник о.Андрій із м. Рівне. У залі будинку культури відбулась виставка дитячих малюнків та «Пасхальна виставка» (кер. Дар’я Івашко).

Мешканці селища з задоволенням відвідали виставку «Зі святом Христовим», скуштували паски і послухали проповідь священика у супроводі духовного співу молоді.