«Лиш в праці варто і для праці жить»

Фото без опису Фото без опису

16 березня 2018 року в мистецькій галереї Скадовського районного будинку культури відбулися урочистості, присвячені Дню працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, яке щорічно відзначається у третю неділю березня.

Вітання очільників влади приймали трудові колективи: КП “Райкомунсервіс” (директор Олександр Покидько), КП «Водне господарство» (директор Олександр Жук ), КП «Очисні споруди» (директор Олексій Головко).

Керманичі влади, органів місцевого самоврядування району та міста, завітали аби засвідчити повагу і шану працівникам житлово-комунального господарства та розділити урочисту мить! Першим вітав та відзначив грамотами кращих працівників голова Скадовської райдержадміністрації Віктор Турик. «Успіх будь-якого колективу залежить від зусиль кожного її працівника. І це не просто своєчасне виконання своїх індивідуальних завдань. Перш за все, це робота в команді. Тому робота кожного є важливою, і кожен з вас заслуговує на подяку, повагу і шану» — зазначив  Віктор Ананійович.

Фото без опису Фото без опису

На адресу працівників житлово-комунального господарства прозвучали теплі слова подяки за працю та музичні дарунки від творчих колективів Скадовського району: вокальний ансамбль «Берегиня» (кер. Римма Стебловська), народний ансамбль народної пісні «Радість» (кер. Любов Фабрикова), солісти-вокалісти Світлана Крошкіна, Олексій Бєлоус та Влада Гнатюк (кер. Любов Говорущенко, Красненський СБК).

Громада Скадовщини пишається здобутками і досягненнями працівників житлово-комунального господарства за якісну повсякденну роботу.