Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Свято працівників освіти

Фото без опису   Фото без опису

Осіння погода минулого четверга зустріла викладачів яскравим теплим сонечком, а у великій залі Скадовського районного будинку культури панувала святкова атмосфера, було світло й затишно від привітних посмішок.

Свято разом з усіма освітянами Скадовщини зустріли голова райдержадміністрації Віктор Турик, голова Скадовської районної ради Олег Старенький, заступник міського голови Ольга Бутенко, начальник відділу освіти, культури, молоді  та спорту Ольга Дудченко та багато інших. Кожен з них не шкодував побажань для вчителів за їх самовідданість та невтомну працю, підкріплюючи  добрі слова грамотами, подяками, подарунками.

Напевне, жодна грамота не зможе повністю винагородити викладачів за їх копітку, наполегливу, часто нервову роботу, за безсонні ночі над учнівськими зошитами, за прагнення посіяти добро у дитячих серцях. Тим не менше визнання заслуг та досягнутих успіхів – це завжди приємно.

Під гучні оплески, близько 20 педагогів були нагороджені грамотами Скадовської районної ради, райдержадміністрації та міської ради. Ще понад 20 викладачів отримали грамоти відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації.

Концертну програму, яка не давала гостям свята сумувати, підготував творчий колектив районного будинку культури. Кращі аматорські номери дарували: вокальний гурт «Водограй» (кер. Олександр Бугаєнко, Широківський СБК), вокальний дует у складі Марина Калініченко та Анатолія Токарчука (Михайлівський СБК), народний ансамбль народної пісні «Радість» (кер. Любов Фабрикова), солісти-вокалісти Катерина Кручкова та Діана Асанова, солісти-інструменталісти Руслана Гришко та Софія Барбух (кер. Заслужений діяч мистецтв України Анатолій Шумейко), народний колектив дитячий біг-бенд «Сурма» (кер. Валерій Білошапко), народний хореографічний колектив «Провінційний балет» (кер. Наталія Шептухіна), народний колектив спортивного бального танцю «Каравела» (кер. Наталія Уварова та Володимир Шаронов), театр-танцю «Драйв» (кер. Валентина Хмара, Скадовська ДШМ) та зразковий вокальний ансамбль «Юність» (кер. Ніна Носаль, Скадовський ЦДЮТ).

Фото без опису  Фото без опису

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора