Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Шановні жителі району!

Фото без опису         З 01 квітня 2019 р. запрацює електронний рецепт (відпуск ліків за Урядовою програмою «Доступні ліки») і Національна служба здоров’я України (далі-НСЗУ) почне оплати аптекам за УП «Доступні ліки».

         Перехід програми «Доступні ліки» до НСЗУ дозволить пацієнтам отримувати ліки за рецептом у будь-якій аптеці України без прив’язки до місцевості, де цей рецепт був виданий.

         Важливо!  Пацієнт приходить на прийом до сімейного лікаря, терапевта або педіатра, з яким у нього підписана декларація. Пацієнт має звернутися саме до свого лікаря. Якщо Ви ще не підписали декларацію, це варто зробити. Без декларації скористатися програмою «Доступні ліки» буде неможливо.

          Під час виписування електронного рецепту лікар разом з пацієнтом мають перевірити, чи номер мобільного телефону, зазначений у декларації є актуальним і належить пацієнту. Лікар повинен назвати код мобільного оператора та останні цифри номера. Після перевірки номера телефону лікар виписує рецепт в електронній системі охорони здоров’я.

         На мобільний телефон пацієнта приходить смс з унікальним номером рецепта та кодом підтвердження для отримання ліків в аптеці.

         Пацієнт йде у будь-яку аптеку, що бере участь у програмі «Доступні ліки», називає працівнику аптеки номер рецепта. Працівник аптеки пропонує лікарські засоби, які є в цій аптеці і входять в програму «Доступні ліки».

         Пацієнт обирає один із лікарських засобів і називає чотиризначний код підтвердження та отримує свої ліки. Якщо необхідного препарату немає, пацієнт може піти в іншу аптеку.

         Основне правило отримання пацієнтом ліків по УП «Доступні ліки» - це підписана декларація «Лікар для кожної сім’ї».     

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора