«Різдвяні настрої заради життя»

Фото без опису   Фото без опису

12 січня 2019 року в концертній залі обласного онкологічного диспансеру в рамках реабілітаційного проекту творчі колективи Скадовського районного будинку культури подарували святковий концерт «Різдвяні настрої заради життя».

Усім нам зараз нелегко. Але цим людям важче в рази. Щодня вони вимушені боротися за життя, за своє місце під сонцем, місяцями, а то й роками не виходити з лікарняних палат. І часто все, що в них залишається, це віра, надія і любов – найчистіші і найсильніші людські емоції. Саме їх і хотілося подарувати, щоб вони не опускали рук, не втрачали надію на світле майбутнє, віру в людей і добро, і звісно – любов, яка найбільше допомагає пережити важкі часи.

Яскраві виступи та запальні пісні підіймали настрій, дарували посмішки і просто надихали своїми талановитими виступами: солісти-вокалісти народної вокальної естрадної студії «Всі разом» (кер. Юрій Луканов), народний колектив спортивного бального танцю «Каравела» (кер. Наталія Уварова та Володимир Шаронов), народний ансамбль народної піні «Радість» (кер. Любов Фабрикова) та чарівні ведучі Ірина Безтравна і Алла Чуп’як.

Цей концерт був легкий як пухнастий сніг, яскравий як ялинкові вогники, веселий, як новорічні пригоди…

Знаємо, що буквально перед самим Новим роком, Херсонський обласний онкодиспансер отримав нове обладнання (лінійний прискорювач) для променевої діагностики та променевої терапії.

Коштує він не мало, не багато, а майже 42 мільйони гривень. Гроші на нього збирали усім миром –  з бюджетів районів області, об'єднаних територіальних громад, обласного та державного бюджетів, Уряду України.

І це дороговартісне обладнання, з одного боку є чудовим підтвердженням цього, а з іншого – це та надія, яка так необхідна кожному.

Творчий колектив Скадовського районного будинку культури  бажає усім, щоб цієї новорічно-різдвяної пори примножилися казкові миті у вашому житті, до вас доторкнулися чари, і бажання неодмінно здійснилось!