Про реалізацію ПАТ «Аграрний фонд»мінеральних добрив

З метою забезпечення агровиробників якісними мінеральними добривами та запобіганню їх дефіциту на ринку ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає осінню кампанію з реалізації мінеральних добрив вітчизняного виробництва.

В рамках програми підтримки сільгоспвиробників ПАТ «Аграрний фонд» розробив та впровадив спеціальну програму реалізації мінеральних добрив. Відповідно до неї, міндобрива вітчизняного виробництва агровиробник може тепер не лише придбати, а й обміняти за вигідними цінами на сільгосппродукцію: продовольчу пшеницю, насіння соняшнику, сою, кукурудзу.

В асортименті міндобрив Товариства: аміачна селітра (марки Б), карбамідно-аміачна суміш (КАС), карбамід (марки Б), вапняково-аміачна селітра (ВАС), сульфат амонію (NPK 12:24), діамофоска (NPK 10:26:26).

ПАТ «Аграрний фонд» має широку мережу базисів відвантаження добрив, що зробить їх доставку швидкою та зручною.

Більш детальну інформацію можна отримати на сторінці mindobryva.agrofond.gov.ua або в центральному офісі (м. Київ, вул. Б. Грінченка, 1, тел. (044) 277 27 00, (044) 277 27 12), так і в одному з регіональних відділень  (м. Херсон, пр-т Адмірала Сенявіна, 7, тел. (0552) 33-46-29, 067-328-65-84).