Подорож у світ професій для 7 класу Лазурненської ЗОШ

Профорієнтаційну роботу слід проводити не лише з учнями, які навчаються уже в випускних класах, а й у молодших та середніх класах. Головна мета занять - підготувати учнів до вибору майбутньої професії.

Для підвищення якості допрофільної підготовки учнів, актуалізації знань підлітків про професії, створення умов для прояву творчого й інтелектуального потенціалу учнів та розвитку комунікативних здібностей учнів 11 березня поточного року в Лазурненської загальноосвітній школі проведені заняття для учнів 7 класу на теми: «Подорож у світ професій» та «Твій вибір – твоє життя».

Фото без опису      Фото без опису               В ході проведення занять фахівець з профорієнтації Скадовської районної філії Золотухіна Катерина познайомила учнів з послугами служби зайнятості, з поняттям «професія», розповіла про важливість вибору професії, про кількість професій сьогодення.

Фото без опису     Фото без опису              Учні з задоволенням грали в вікторину «Вгадай професію». Також у ході занять школяри виконали вправи « Хто міг би…», «Поговоримо про професії».

Дуже активними учні виявились в грі «Склади назву професії з літер».

Фото без опису    Фото без опису                   Заняття пройшли в активної, дружній та веселій атмосфері. На всі питання, які виникали в процесі занять, учні отримували відповіді. Наприкінці занять школяри зазначили, що таки заняття їм дуже подобаються і вони згодні хоч кожен день приймати в них участь.