«Library on the street»

17 жовтня 2018 року в рамках Місячника шкільних бібліотек за ініціативи комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» у тісній співпраці з вихователями та вихованцями закладів дошкільної освіти, педагогами-організаторами, лідерами учнівського самоврядування та бібліотекарями закладів загальної середньої освіти був проведений районний захід  «Library on the street»  («Бібліотека під відкритим небом»), присвячений 100-річчю від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського.

На захід завітали Ірина Бартчук, голова громадської ради, Людмила  Безердян, голова районної Ради ветеранів, Ольга Дудченко, начальник відділу освіти, головні та провідний спеціалісти відділу освіти, методисти комунальної установи.

З вітальними словами до присутніх звернулася Наталія Білоус, завідувач установи, яка підкреслила, що твори Василя Сухомлинського стали настільною книгою для учня й учителя, вихователя й вихованця; розкривають перед нами красу білого світу й рідного слова, навчають людяності, мудрості й доброти.

На цьому заході через виразне читання, інсценізації, рольові замальовки звучали мудрі слова письменника, творчої людини. Окрім цього, креативні учасники підготували мініатюрні об’ємні яскраві інсталяції, які оживили героїв казок українського педагога.

Цікавою для кожного присутнього була виставка  дитячих малюнків, виконаних в різних техніках, до якої долучилися здобувачі дошкільної та загальної середньої освіти.

Неперевершеними були совенята Скадовської СЗОШ «Академія творчості», бджілки, джмелики та квіточки  Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Петропавлівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Дід Мороз, Весна та Осінь Шевченківської ЗОШ; юні читачі ОЗ СНВК «Академічна гімназія» та філій закладу, Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, Лазурненської, Красненської, Володимирівської, Благодатненської, Михайлівської, Новомиколаївської, Олександрівської, Таврійської, Широківської, Улянівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Зачарували своєю неповторністю та масштабністю вишивки візерунків, що притаманні  різним областям України, які підготував дружній колектив Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Бібліотекарі закладів здивували присутніх звучанням казки «Бджілка й весна» через малюнки, адже вони виступили в ролі персонажів.

Маленькі актори та виконавці почули на свою адресу багато вдячних слів,  особливо від найменших слухачів – дошкільнят міських ясел-садків.

Насамкінець мудрі думки Сухомлинського під час пізнавальної інформаційно-інтерактивної акції бібліотекарі, педагоги-організатори, лідери  учнівського самоврядування донесли до мешканців міста, пропонуючи їм листівки, закладки, буклети.

Інноваційний формат проведення -  ще одна зернинка у творчій співпраці з наступності між закладами дошкільної та загальної середньої освіти.

Сподіваємося, свято стало щирим уроком великого душею й талантом Учителя, залюбленого в дитину, в землю, у мову, в незнищенну спрагу духовного відродження.