Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Спеціаліст сектору прийняття заяв та документів відділу грошових виплат і компенсацій УПСЗН РДА

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (м. Скадовськ, вул. Маріїнська 78) оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - спеціаліста сектору прийняття заяв та документів відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

      Основні посадові обов’язки:

      1.Надає консультації стосовно права конкретної сім’ї чи особи на отримання соціальної допомоги.

2.Приймає заяви та документи на призначення усіх видів соціальної допомоги від громадян, здійснюючи при цьому:

2.1.Перевірку правильності заповнення заяви та надання допомоги в її заповненні;

2.2.Перевірку правильності оформлення та повноти документів, що підтверджують право  заявника на відповідні види допомоги.

2.3.Проведення співбесіди із заявником з метою з’ясування усіх обставин, в яких перебуває  сім’я або особа, визначення права заявника на одержання інших видів соціальної допомоги та соціальних послуг, надаючи відповідні роз’яснення щодо порядку їх надання.

2.4.Звірку наданих відомостей з оригіналами документів.

2.5.Видачу розписки-повідомлення про прийняття заяви та документів.

2.6.За результатами співбесіди із заявниками визначає необхідність перевірки достовірності інформації, поданої у документах на призначення соціальної допомоги, головним державним соціальним інспектором.

3.Реєструє прийняті заяви та документи в Журналі реєстрації приймання заяв і документів для призначення усіх видів соціальної допомоги.

4.Формує особові справи з призначення усіх видів соціальної допомоги, передає особові справи головному спеціалісту підрозділу прийому заяв і документів громадян. Звертається до архіваріуса з метою підбору особових справ, які звернулися за призначенням соціальної допомоги повторно.

5.Відразу інформує заявника про необхідність донесення визначених чинним законодавством документів або усунення недоліків в неправильно оформлених довідках. 

6.Систематично вивчає чинне законодавство України з питань надання державної допомоги, персонально відповідає за правильність прийняття документів на призначення соціальної допомог.

7.Виконує інші доручення начальника управління та відділу, пов’язані з функціональними обов’язками.

      Умови оплати праці: відповідно до Закону України «Про державну службу»  № 889-VIII та постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року №15 «Питання оплати праці працівників державних органів».

       Призначення на посаду безстроково

       Вимоги до професійної компетентності кандидатів.

       Освіта: Вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра  .

              Вільне володіння державною мовою.

       Знання законодавства: Конституція України; Закони України «Про державну службу»; «Про запобігання корупції»; “Про доступ до публічної інформації”; «Про захист персональних даних»; “Про звернення громадян”; «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»; Порядок здійснення нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органам Пенсійного фонду України; Кодекс законів про працю України; Укази Президента України, постанови та розпорядження Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

       Професійна компетентність: чітке бачення результату; чітке планування діяльності; командна робота; орієнтація на командний результат; відкритість в обмін інформацією; здатність приймати вчасні та виважені рішення; автономність та ініціативність щодо пропозицій /рішень; розуміння своїх емоцій; самоконтроль; конструктивне ставлення до зворотнього зв'язку, зокрема критики; оптимізм.

        Професійні знання: - знання актів законодавства, що стосуються державної служби, діяльності управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації;

- інші нормативно-правові акти, що регулюють розвиток суспільних відносин у сфері соціального захисту населення, державна політика з напряму діяльності Відділу..

        Знання сучасних інформаційних технологій: вміння використовувати комп’ютерне обладнання, програмне забезпечення та офісну техніку, вільне володіння програмами: MS Office (Word, Excel).

        Документи, що подаються:

1.Копія паспорта громадянина України.

2.Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби (за формою, що додається), до якої додається резюме у довільній формі.

3.Письмова заява, в якій повідомляється, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4.Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5.Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

6.Заповнена особова картка державного службовця.

7.Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, подана відповідно до чинного законодавства.

Строк подання документів: 30 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.

       Конкурс буде проведено 28 грудня 2018 року о 09.00  за адресою: 75700, Херсонська обл., м.Скадовськ, вул. Маріїнська, 78.

       Додаткова інформація з питань проведення конкурсу  надається у відділі організаційно-кадрової роботи управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, за телефоном: (05537) 5-24-75,  upszn-6511@ukr.net.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора