Тарас Шевченко - символ боротьби за Україну, за її свободу!

Є дні, що минають і непомітно зникають без сліду. Нічого не залишають по собі, нічого собою не знаменують. Але є день, що завжди з нами, адже він увібрав в себе безсмертне дихання душі, бо він великий і незбагненний, як життєдайний дощ, як весняний вітер, як щедре сонце. Україна у своїй історії має такий день – це 9 березня. Тож, 11 березня 2019 року в сквері ім.. Т.Г. Шевченка відбувся урочистий мітинг з нагоди 205-річниці від дня його народження.

У своєму виступі голова Скадовської районної державної адміністрації, Віктор Турик зазначив, що цього дня багато років тому Україна подарувала світові Тараса Григоровича Шевченка – Генія, Поета, Пророка, що відкрив світові буття українців завдяки якому скарби української душі повеню років влилися в загальний потік людської культури.

Захід підготували та провели творчі колективи комунального закладу «Скадовський районний будинок культури ім. Шевченка»: вокальний ансамбль «Берегиня» (кер. Римма Стебловська) та учні СНВК «Академічна гімназія» (директор Ганна Соценко).

По закінченні мітингу очільники влади, керівники та представники трудових колективів, установ, підприємств, організацій міста, громадських об'єднань, молодь, учні загальноосвітніх шкіл міста поклали квіти до пам’ятника найвидатнішому українцеві усіх часів – Т.Г.Шевченку.

Також фойє районного будинку культури представлена виставка портретів Тараса Шевченка, присвячена 205-річниці від дня його народження, яку мають змогу переглянути усі бажаючі.