Міні-ярмарок вакансій - на службу за контрактом

17 лютого поточного року в приміщенні Скадовської  районної філії Херсонського обласного центру зайнятості  проведено міні-ярмарок вакансій.

Метою заходу є добір кандидатів для проходження військової служби за контрактом. В заході взяли участь 10 чоловіків, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Представник Державної прикордонної служби - лейтенант Дудчик Олександр та старший солдат зінітно-ракетного полку військової частини           А 3880 Тимошенко Дмитро ознайомили присутніх  з актуальними вакансіями, основними вимогами до кандидатів, специфікою та умовами проходження служби, вступу до військових навчальних закладів, оплатою праці тощо.

Учасників заходу цікавили основні вимоги до стану здоров’я, умови грошового забезпечення, умови проїзду, проживання, забезпечення форменим одягом, вікові обмеження до проходження служби.

Наприкінці заходу роботодавці поспілкувалися з кожним зацікавленим безробітним, надали вичерпні відповіді на їх запитання, а також залишили інформаційні матеріали та номери контактних телефонів для індивідуального консультування.