Африканська чума

13 серпня 2018 року в районній державній адміністрації, під керівництвом голови районної державної адміністрації Турика В.А., відбулося чергове засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії (ДНПК) в зв’язку з тим, що в с. Приморське встановлений карантин терміном 40 діб по африканській чумі свиней. У засіданні взяли участь керівники районних служб, управлінь та організацій. На засіданні комісії  були підведені підсумки проведеної роботи щодо недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми свиней на території Скадовського району.

Голова Скадовської районної державної адміністрації Турик В.А. висловив подяку керівникам підприємств та організацій за плідну співпрацю та за оперативне реагування на дану ситуацію – Скадовському районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби у Херсонській області (Єрмак І.О.), Скадовському районному сектору ГУ ДСНС України в Херсонській області  (Турченко Д.І), Скадовському відділенню поліції Новокаховського  ВП ГУНП в Херсонській області (Пєшков О.Є.).

Окрему подяку голова адміністрації висловив керівникам підприємств, які надали допомогу у встановлені дезінфекційних бар’єрів, попереджувальних знаків, шлагбаумів та забезпечені організації цілодобового чергування на карантинних постах - Скадовському районному управлінню водного господарства (Пащенко В.С.), ДП “Дослідне господарство інституту рису НААН України” (Уманська В.В.), ДП “Скадовське досвідне лісомисливське господарство“ (Войналович В.Л.), філії “Скадовський райавтодор” ДП “Херсонський облавтодор” (Дзюба М.А.), ф/г “Маркобок” (Макробок П.М.), СТОВ “Більшовик” (Булюк В.В.).