Оздоровчо-пізнавальні подорожі тарасівської малечі

У Тарасівському яслах-садку «Сонечко» загального розвитку літній відпочинок для дітлахів видався насиченим, цікавим, багатим на пригоди.

Під час заходу «Ми – туристи» діти удосконалювали рухові здібності, спрямовані на зміцнення здоров’я, розвивали витривалість організму. Вихователь Бойко О.В. сприяла освоєнню найпростіших туристичних умінь: здійснювати піший похід, рухатись в колоні по одному, парами. Вихованці  збагатили власний словниковий запас такими професійними словами: туристи, намет, казанок, похід, долати тощо. Дітям дуже сподобалось пригощати у поході один одного водою, смаколиками. Який же похід без «Тарзанки»!

Наступною пригодою стала сюжетно-рольова гра «Туристична подорож до Африки». З метою збагачення уявлення дітей про туристичне агентство, як сферу послуг для населення, поглиблення уявлення дітей про жителів африканських країн, проведено зазначений захід вихователем Козачук Т.В. Приготовлено та із задоволенням спожито 5 літрів «індійсько-африканського чаю».

Потім тарасівські дошкільнята відпочивали на березі Джарилгацької затоки біля с.Тарасівка. Дружно загартовувалися водою, гралися разом з вихователем Бойко О.В. дітлахи старшої групи «Калинонька»

Яка краса навколо тебе, дитино, зверни увагу! Ти тут народився, тут живуть твої батьки. Скільки всього нового можна дізнатись про рідний край у туристичному поході, у який вирушили випускники та вихователь Бойко О.В. Протягом тижня  діти  виходили за межі закладу, спостерігали за природою. Потім провели захід «З любов’ю до рідної землі». Усі одностайно прийшли до висновку: своя земля – найрідніша й наймиліша.