Учителі обмінюються досвідом з колегами

20 лютого 2018 року згідно з планом роботи комунальної установи  «Скадовський районний методичний кабінет» відбулася презентація творчих звітів учителів математики та фізики району, які атестуються у 2017-2018 навчальному році.

Загалом у заході взяли участь дев’ять педагогів: п’ять вчителів математики та чотири вчителя фізики нашого району. Це зокрема: Чистікова Ніна Степанівна (Красненська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Цегельник Інна Олексіївна (Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Затирач Тетяна Миколаївна (Благодатненська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Загуменна Ірина Євгенівна (Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Діхтяр Альона Миколаївна (Олександрівська ЗОШ) - учителі математики; Сирота Ліна Вікторівна   (Скадовська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3), Шишковський Микола Олександрович (Лазурненська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Страмнов Ігор В’ячеславович   (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Павлюченко Олександр Володимирович  (Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) - учителі фізики.

У процесі презентації творчих звітів  учителі обмінялися досвідом викладання, розповіли присутнім колегам про методи, форми, прийоми, які вони застосовують у своїй роботі. Ознайомили з темами самоосвіти, над якими вони працюють в межах зростання свого професійного рівня.

Концепція Нової української школи вимагає від педагогів нових підходів у викладанні, зокрема формування в учнів основних ключових  компетентностей, використання в процесі навчання наскрізних змістових ліній та формування  предметних компетентностей, які складаються з трьох компонентів - знаннєвого, ціннісного та діяльнісного. Саме на це було акцентовано увагу на загальному обговоренні після закінчення презентацій.

Загалом спілкування було корисним для присутніх, отримані знання вони використають для подальшого підвищення якості освіти та розбудови Нової української школи.