Про заходи з проведення пероральної вакцинації проти сказу диких м'ясоїдних тварин в 2019році.

Скадовське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області інформує: відповідно до Наказу від 19.08.2019року №813 першого заступника Голови Держпродспоживслужби «Про організацію заходів з проведення осінньої компанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин у 2019 році» та з метою забезпечення виконання Плану протиепізоотичних заходів на 2019рік в Херсонської області у першій декаді жовтня місяця поточного року планується проведення пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин на території Скадовського району Херсонської області шляхом розповсюдження принад з вакциною за допомогою авіатранспорту. Вакциноутримуючі принади безпечні для тварин і людей, мають вигляд невеликих брикетів коричневого кольору розміром з сірникову коробку із запахом м’ясо-кісткового борошна. Усередині желеподібна капсула з вакциною проти сказу. Розкидання принад відбуватиметься над польовими і лісовими угіддями, поза територіями населених пунктів по лісосмугах та інших місцях де мешкають тварини. Тому звертаємось до громадян району, особливо це стосується дітей та підлітків, не чіпати незнайомі предмети на узбіччі лісів, лісових галявинах та стежках, не переносити їх в інші місця.

Дані заходи забезпечать створення стійкого імунітету у диких тварин, котрі є основними розповсюджувачами збудника сказу та значно покращать епізоотичну ситуацію в регіоні