Херсонська область

Робота Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості мовою цифр за січень 2021 року

Надані послуги

Кількість осіб

Перебувало на обліку

З них мали статус безробітного

Заходами активної політики зайнятості охоплено

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру

Проходили професійне навчання

Отримали ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці

Забезпечено роботою, всього

з них:

безробітних, за яких здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям

шляхом надання одноразової допомоги для організації підприємницької діяльності

осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню

Заходи соціального захисту населення

Протягом січня 2021 року послугами районної служби зайнятості скористалися 909 осіб. Статус безробітного мали 836 осіб, з яких отримували допомогу по безробіттю 740 осіб.

Чисельність громадян забезпечених роботою у звітному періоді становила 22  особи, що на 15,8% або на 3 особи більше ніж у січні 2020 року. Найбільша кількість осіб працевлаштована на такі посади: кухар (4 особи), кухонний робітник (4 особи), стрілець (2 особи), інші громадяни працевлаштовані на різні посади. У звітному періоді безробітні не отримували допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності.

Протягом січня 2021 року проходили професійне навчання 15 безробітних, що на 21,0% або на 4 особи менше ніж протягом січня 2020 року, рівень охоплення професійним навчанням склав 1,8%.

У звітному періоді роботодавцями району не створювались додаткові робочі місця для працевлаштування осіб на громадські та інші роботи тимчасового характеру.

В цілому заходами активної політики зайнятості охоплено 37 громадян, що на 2,6% або на 1 особу менше ніж у січні 2020 року.

Станом на 01 лютого 2021 року на обліку в Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості перебували 787 безробітних осіб. Серед них 501 особа - жінки, 286 осіб - чоловіки, 186 осіб – молодь, 42 особи – вивільнені працівники, 154 особи, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Отримували допомогу по безробіттю 682 особи. Із загальної чисельності безробітних 358 осіб проживали у сільській місцевості.

Станом на 01 лютого 2021 року кількість вакансій у базі районної служби зайнятості становила 51 одиницю, у тому числі для робітників – 4, для службовців – 46 та 1 - для осіб, які не мають професії або займали місця, що не потребують спеціальної підготовки.