Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Запрошуємо до участі у конкурсі!

       З метою сприяння створенню якісного контенту у вигляді цікавих оригінальних ідей сувенірів Херсонщини Громадська організація Центр живої історії «Олешшя» в партнерстві з управлінням туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) організувала конкурс «Найкраща ідея сувеніру Херсонщини» (далі – Конкурс), який буде формувати позитивний імідж області у сфері туризму.

Номінації Конкурсу:

 - краща ідея для друкованих або паперових виробів (календарі, книги, листівки, буклети, путівники, брошури, каталоги, що не містять комерційної складової в їхньому змісті та посилань на прямі продажі тощо);

- краща ідея магніту чи брелоку;

- краща ідея одягу чи аксесуару (кепки, панамки, футболки, куртки, худі, сумки, рюкзаки тощо);

- краща ідея для сувеніру посуду та декору з кераміки, скла, пластику, дерева тощо (келихи, склянки, чашки, фігурки та статуетки, декоративні тарілки тощо).

Деталі Конкурсу у положенні за посиланням https://cutt.ly/7orUjb6 Посилання на заявку для участі у Конкурсі https://cutt.ly/LorY9ai .

Запрошуємо до участі всіх зацікавлених осіб (студентів, підприємців, самозайнятих осіб, тощо) та просимо вашого сприяння у розповсюдженні інформації.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора