Голокост в історії Скадовського району

29 січня 2020 року, спільно із місцевим істориком-краєзнавцем, автором десятка книг про історію Скадовщини, директором ЦДЮТ Лиховидом Олегом Миколайовичем та учнями 7-10-х класів Скадовської загальноосвітньої школи №3, працівники музею підготували захід, присвячений Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту. Зберігач фондів музею Степанова Євгенія Іванівна нагадала присутнім про 27 січня і чому саме цей день важливо пам’ятати. Лиховид О. М. розповів у авторській презентаційній формі історичні передумови та наслідки переслідування і винищення єврейського населення на території Скадовського району. Учні могли на власні очі побачити копії архівних документів та фотоматеріалів, які мають пряме відношення до жителів нашого міста та району. Серед старшокласників були учні, які займаються екскурсійною діяльністю у шкільному музеї, тож після завершення презентації, до Олега Миколайовича було поставлено декілька запитань. Євгенія Іванівна розповіла  про тематичну виставку «Голокост в історії Скадовського району», наголосивши  на важливість збирання та вивчення спогадів очевидців тих страшних часів.